Victorie dupa un meci slab, venita dupa remize cu jocuri bune

Sursa: Zi de Zi
Sambata, 22 August 2015, ora 08:30
62 citiri
In prima partida a etapei a VIII-a din Liga I de fotbal, ASA Targu-Mures a invins pe teren propriu cu scorul de 2-1 formatia FC Voluntari. Pancu a deschis scorul in minutul 4, iar Costa a inscris pentru mureseni in minutele 9 si 59. Muresenii au inceput practic meciul de la 0-1, dupa ce la degajarea lui Balauru, Bejan a gresit, fiind depasit de Daniel Pancu in duelul corp la corp si l-a invins pe Stancioiu. ASA s-a aruncat in ofensiva si dupa doar cinci minute a restabilit egalitatea, la o ...citește toată știrea