Victorie nu fara emotii pentru ASA

Sursa: Zi de Zi
Sambata, 05 August 2017, ora 11:05
69 citiri
In etapa inaugurala a noului sezon din Liga 2 de fotbal, ASA Targu-Mures a obtinut o victorie la limita pe teren propriu, 2-1 (1-1) cu nou promovata Stiinta Miroslava. Rafael Licu a deschis scorul pentru mureseni in minutul 14, iar Dumitru Muntean a inscris golul victoriei in minutul 79, in timp ce pentru oaspetii a inscris Tacutanu, in minutul 39.

Jocul care se anunta unul dezechilibrat, intre retrogradata din Liga I si proaspata promovata din Liga III a fost unul relativ echilibrat. Totusi, ...citește toată știrea