Fotbal, Liga a III-a: Conpet Ciresu - Eolica Dobrogea 0-2. Vineri vine Rapid la Baia!

Sursa: Obiectiv
Marti, 04 Octombrie 2011, ora 15:37
161 citiri
Dupa un start de sezon ezitant si un accident cu CS Stefanesti la Baia, Eolica 2010 Dobrogea a reusit vineri sa castige la Ianca impotriva celor de la Conpet Ciresu.

Stere in debutul meciului si Curumi in minutele de prelungire au stabilit scorul meciului castigat chiar mai usor decat cel consemnat in raportul de arbitraj. Tulcenii au avut cel putin sase ocazii clare de a inscrie si un penalty refuzat, insa si gazdele ar fi putut ...citește toată știrea

Citeste mai multe despre: Conpet Ciresu Eolica Dobrogea meci Tulcea