Fotbal, Liga a IV-a. Meci intrerupt la Turcoaia

Sursa: Obiectiv
Marti, 01 Noiembrie 2011, ora 11:53
173 citiri
Patrunderea spectatorilor pe teren, in prelungiri, a determinat arbitrul sa intrerupa meciul
Un meci tensionat si plin de evenimente s-a jucat duminica la Turcoaia intre Troesmis si Pescarusul Sarichioi, iar partida a fost intrerupta cu doua minute inainte de final dupa ce mai multi spectatori au patruns pe teren.
La acel moment scorul era 2-1 in favoarea gazdelor prin reusitele din prima repriza a doi jucatori contestati cu privire identitatea lor falsa de catre delegatul oaspetilor, si, ...citește toată știrea