Fotbal Liga a IV-a: Pescarusul Sarichioi, prima sansa la titlu!

Sursa: Obiectiv
Miercuri, 13 Iunie 2018, ora 08:11
77 citiri
Rezultatele din penultima etapa a Campionatului Judetean de Fotbal Liga a IV-a se poate spune ca au complicat si mai mult ecuatia podiumului de final, emotiile echipelor aspirante la un loc pe podium fiind lasate pentru ultimele 90 de minute.

In derby-ul codaselor, la Cerna, echipa locala Triumf a castigat meciul contra adversarei Luceafarul Slava Cercheza cu scorul de 5-2, diferenta de trei goluri fiind stabilita inca de la pauza, 4-1 pentru Triumf. Cu victoria directa, Triumf s-a apropiat la ...citește toată știrea