Fotbal, ultimul amical inaintea debutului in Liga a III-a: Delta Dobrogea Tulcea - Farul Constanta 0-0

Sursa: Obiectiv
Miercuri, 27 August 2014, ora 00:15
247 citiri
* Dupa o prima repriza dominata de oaspeti, tulcenii au trecut pe langa o victorie de palmares dupa pauza

Sambata, de la ora 11.00, dupa doua jocuri amicale de copii disputate intre juniorii mici de la Delta Dobrogea si Noua Generatie Macin, nou promovata in Liga a III-a, FC Delta Dobrogea Tulcea a jucat ultimul amical contra celor de la Farul Constanta, echipa fanion a Dobrogei. Ca si la meciurile de copii, incheiate la egalitate, 1-1 si respectiv 2-2, si meciul seniorilor a fost unul, dupa ...citește toată știrea