Conflict intre Ionut Popa si Bogdan Mara

Sambata, 05 Aprilie 2008, ora 00:35
2674 citiri

Ionut Popa, antrenorul echpei Poli Iasi a avut un conflict cu atacantul Unirii Urziceni, Bogdan Mara, in repriza secunda a meciului.

In minutul 65, Mara a fost inlocuit cu Cristian Constantin, iar dupa ce a parasit terenul, s-a indreptat catre suporterii Unirii pentru a-i saluta. In drumul sau, Mara a trecut prin dreptul bancii tehnice a iesenilor, unde a fost impins de Ionut Popa si a cazut.

Tehnicianul iesean i-a intins apoi mana pentru a-l ajuta sa se ridice, dar Mara a refuzat si s-a ridicat singur. Dupa ce a salutat galeria, acesta a trecut din nou prin dreptul lui Popa, care i-a aratat ca l-ar fi calcat, cei doi adresandu-si reciproc injurii.

Meciul U Cluj - Poli Iași a aprins și mai mult lupta pentru evitarea retrogradării. Clasamentul cu trei etape înainte de final
Formaţia Universitatea Cluj a învins, miercuri, pe teren propriu, cu scorul de 1-0, echipa Poli Iaşi, într-un meci din etapa a şasea a play-out-ului Superligii. Golul a fost marcat de D....
Gafele portarului au decis meciul Poli Iași - FC Voluntari din Superliga
Politehnica Iaşi a învins-o pe FC Voluntari cu scorul de 3-1 (1-0), sâmbătă, pe teren propriu, într-o partidă din etapa a cincea din faza play-out a Superligii de fotbal. Ieşenii au...
#ionut popa, #bogdan mara, #Poli Iasi, #Unirea Urziceni , #stiri Unirea Urziceni