Reactia lui Sorin Cartu, dupa egalul dintre Craiova si Steaua

Duminica, 01 Martie 2015, ora 17:54
4594 citiri

CSU Craiova si Steaua au terminat la egaltate, dupa mare lupta, scor 0-0, in derbiul rundei curente a Ligii I, etapa cu numarul 19, stagiunea 2014/2015.

Sorin Cartu, unul dintre cei doi antrenori ai Craiovei, a declarat dupa partida:

"Am obtinut un rezultat pozitiv. In prima repriza nu am simtit echipa prea bine pe teren. Obiectivul nostru a fost sa obtinem macar un punct. Si daca jucam 11 la 11 tot cam acelasi lucru mi-l doream. In repriza a doua ne-am aparat destul de bine. Mateiu a intrat si el bine in joc si cred ca de la meci la meci o sa devina fotbalistul pe care il dorim. Ma bucur ca noi continam seria meciurilor fara infrangere in Liga I. Nu comentez eliminarea lui Brandan deoarece nu prea sunt multe de spus", declara dupa meci, la DigiSport, Sorin Cartu.

Craiova - Steaua 0-0 a fost in direct pe Ziare.com.

D.A.

PNL ar putea avea propriul candidat în cursa pentru Primăria Capitalei. Cum s-a ajuns la această concluzie
Eventualitatea retragerii lui Cătălin Cîrstoiu din cursa pentru Primăria Bucureşti ar complica lucrurile pentru cei din Alianța PSD-PNL. Nicolae Ciucă, preşedintele PNL, a afirmat, joi...
Primar bătăuș, susținut în continuare de PNL după ce a fost filmat cum agresa un cetățean. ”A fost sub imperiul unei mari emoții” VIDEO
Cazul primarului din comuna Spermezeu, cercetat penal după ce a agresat fizic un cetăţean, în luna februarie, va fi discutat în forurile de conducere ale PNL Bistriţa-Năsăud, a declarat...
#cartu reactie dupa meci craiova, #craiova steaua declaratii cartu, #cartu despre steaua craiova , #stiri Universitatea Craiova