Chiorean si Cracea au evoluat pentru Nationala U17

Sursa: Vremea Noua
Miercuri, 28 Februarie 2018, ora 22:38
27 citiri
JUNIORI... Doi juniori de la Sporting Juniorul Vaslui au evoluat in remiza nationalei Under 17 contra echipei similare a Ciprului, (2-2). Este vorba despre fundasul Marcel Chiorean si mijlocasul Octav Cracea, jucatori care au evoluat cate o repriza pentru echipa antrenata de Aurel Ticleanu.

Reprezentativa Under 17 a Romaniei a incheiat la egalitate, scor 2-2, meciul amical disputat marti, 27 februarie, in fata selectionatei similare a Ciprului. Tricolorii au deschis scorul inca din minutul 2 ...