HC Vaslui a pierdut primul amical din 2016

Sursa: Est News
Joi, 21 Ianuarie 2016, ora 23:59
77 citiri
Formatia de handbal masculin HC Vaslui a pierdut primul amical al iernii cu divizionara secunda CSSM Bacau, scor 30 - 33 (18-17).

Oaspetii au dominat startul de partida conducand chiar la patru lungimi distanta, scor 4-8. Vasluienii au echilibrat apoi jocul ducand scorul la 11 - 11, doar pentru a fi condusi din nou, scor 12 - 14. Elevii lui Sandu Iacob au intrat in joc apoi si au intrat chiar la carma partidei in minutul 25, scor 17 - 16. Pana la incheierea primei reprize s-a mai inscris cate ...citește toată știrea