R.C. Barlad a pierdut prima pozitie in clasamentul D.N.S.

Sursa: Vremea Noua
Luni, 14 Aprilie 2014, ora 05:20
58 citiri
ESEC In cea de-a treia etapa din Divizia Nationala de Rugby Seniori (D.N.S.), Rugby Club Barlad a pierdut sambata, pe teren propriu, in fata celor de la C.S. Poli Agro Iasi, cu scorul de 24 - 8 (24 - 3). Suparat pe jocul slab al barladenilor din prima repriza, primarul Constantin Constantinescu a parasit tribuna la pauza. Cea de-a doua parte a meciului a fost una mult mai echilibrata, insa gazdele nu au mai putut intoarce rezultatul. Dupa aceasta infrangere, R.C. Barlad a trecut pe pozitia a ...

Citeste mai multe despre: R C Barlad clasament R C Barlad meci C S