Rares Lazar, din nou la Nationala U19

Sursa: Vremea Noua
Marti, 05 Septembrie 2017, ora 06:35
37 citiri
TITULAR... Vasluianul Rares Lazar a fost folosit de antrenorul echipei nationale a Romaniei - Under 19, Adrian Boingiu, din primul minut al meciului revansa cu selectionata similara a Macedoniei. "Tricolorii" Under 19 au invins Macedonia cu scorul de 3-2.

Convocat la Nationala Under 19, Rares Lazar a fost titular in partida pe care Romania (U19) a castigat-o cu 3-2 in fata echipei similare a Macedoniei. Dupa ce au fost condusi la pauza cu 2-0, tricolorii au revenit in repriza secunda si au ...