Ziare.com
Victor Ponta

Ce parere aveti de Victor Ponta?

Victor Ponta
Victor Ponta

Data nasterii:  20 septembrie 1972, Bucuresti

Cariera:  procuror, deputat, ministru, premier, presedinte PSD

 
6 comentarii
Ordoneaza comentariile:Standard |Calitate |Numar Voturi |Recente

La multi ani!

La multi ani!
de la gorjenii care sunt alaturi de tine.
Fan din Tg Jiu

 

Lasa-ne!

Mai Victore mai lasa-ne dumneziului in pace, ca suntem satui de alde tine si nehotaratul de crin, mai lasati-ne, ca sunteti penibili si mai puneti mina pe munca nu numai latraturi si maraituri pe la posturile securistului voiculescu,caci oricum ridea lumea de voi!Cind ati fost la putere ce ati facut atit de memeorabil?Chiar nu aveti rusine deloc?ati nenerocit acet popor si acum vreti sa va mai auda si creada cineva?O sa mai vedeti voturi din Moldova la anul si la multi ani.

 

Ponta, o masca a lui Ilici, pentru vremurile de astazi...

nu mai dadea bine la public un dinozaur bolsevic,nastase era compromis, PSD-istii din garda veche deja erau priviti ca niste banditi imbatraniti in rele si atunci l-au scos din maneca pe Ponta: aer nonconformist, ceva vagabondaj prin Paris dar in esenta un arivist educat de bolsevici.
S-ar putea sa aiba si lucruri mai grave ascunse deocamdata sub pres.

 

da ,D-l Ponta este slab .

Este slab victor ponta ,pt ca atunci cand ai 75%in parlament a incheiat pact cu basescu cel demis de popor ,este slsb ca l-a numit la justitie pe cazanciuc (care nu stim daca mai este ministru ,chiar mai avem ministru la justitie ?)ca a acceptat o kovesi ,o fata legata de interlopi ,l-a numit procuror sef pe acst nitu ,o nulitate ,cum ve-i fii ca presedinte d-le ponta ?ca nu pot sa cred ca "dreapta basista"poate da presedintele ,ne ajung 10ani de scandal ,de hotie ,de basism urat mirositor .

Crezi oare ca ne reprezinti ?

Faci parte din aceia care au devenit prin minciuna,servilism politic si aroganta ,un diplomat rus in tara noastra.In plus ,alianta ta cu indivizi de teapa lui becali, antonescu ,voiculescu,sov,nastase,te recomanda pentru ultima categorie umana.Paradoxul este ca ar trebui sa faci ceva si pentru populatie,insa persisti in zicala "brinza buna in burduf de ciine".

 

rusine !

unificatorul dreptei ,trebuia sa fie la brutarie ,sa furi flota unei tari ,sa iti dai singur casa ,sa furi 300ha,(sau ha ,ha )sa ai gineri penali ,sa ai frate basndit si tu sa faci pa unificatorul ,sa dai liste judecatorilor la cati ani sa-l condamne pe voiculescu ,...pacat ca a murit ceausescu ,basescu este mai rau .

 


Platforma pentru solutionarea online a litigiilor