Chiriches, pe teren intr-un meci nebun intre Napoli si AC Milan

Duminica, 28 August 2016, ora 11:06
6131 citiri

Fundasul roman Vlad Chiriches a evoluat cateva minute pentru SSC Napoli intr-un meci plin de spectacol pe care napoletanii l-au jucat in Serie A contra celor de la AC Milan.

A fost 4-2 pentru Napoli intr-un meci cu 6 goluri, 11 cartonase galbene, doua rosii si un autogol pe final.

Milik a facut 2-0 dupa golurile sale marcate in minutele 18 si 33, pentru ca Niang si Suso sa egaleze in doar 4 minute, dupa pauza, minutele 51 si 55.

Callejon si Romagnoli, ultimul printr-un autogol, au adus victoria lui Napoli, care a profitat si de 2 eliminari de la Milan, Kucka si Niang mai exact, minutele 75 si 88.

Fostul stelist Vlad Chiriches a intrat pe teren in minutul 89, in locul lui Albiol, fiind martor pe viu la golul de 4-2, venit in minutul 94.

Napoli are 4 puncte dupa 2 etape, fiind pe 2 in clasament, la 2 puncte sub Juventus.

De ce Robert Negoiță nu poate fi candidatul coaliției la Primăria Capitalei. „Niciun primar de sector nu are mai multe șanse decât Piedone”
În contextul unei crize generate în alianța PSD-PNL, generată de zvonurile legate de o eventuală retragere a medicului Cătălin Cîrstoiu, primarul de la Sectorul 3, Robert Negoiță, s-a...
#Chiriches pe teren meci nebun Napoli, #Napoli victorie cu Chiriches pe teren, #Napoli Milan cronica Chiriches , #stiri Vlad Chiriches