FC Zalau, egala liderului National Sebis

Luni, 28 Octombrie 2013, ora 10:19
47 citiri
Gruparea zalauana a remizat cu ocupanta primului loc, dar a fost aproape de victorie, insa oaspetii au revenit si au egalat dintr-un penalty primit gratuit in ultimele 10 minute

Mobilizare exemplara din partea lui FC Zalau, care in etapa de vineri s-a duelat cu liderul National Sebis. Gruparea de sub Meses a scos o remiza, scor 1 - 1, dar ar fi putut mai mult, insa oaspetii au fost adusi in joc, dupa un penalty primit gratuit in ultimele 10 minute. Asta dupa ce FC Zalau a jucat mai bine de o ...citește toată știrea

Citeste mai multe despre: jucatori FC Zalau meci FC Zalau