FC Zalau s-a impiedicat la Baia Mare in a reusit a treia victorie consecutiva

Luni, 15 Septembrie 2014, ora 11:15
99 citiri
Elevii lui Calin Pop nu au reusit sa obtina a treia victorie consecutiva in campionat. Dupa ce a trecut scor 2-4 de CS Iernut si a invins pe Gloria Bistrita cu 2-1, FC Zalau a pierdut la Baia Mare.

Debutul meciului a fost unul echilibrat, ambele echipe avand ocazii de poarta. In minutul 7 echipa zalauana pune in pericol poarta lui Alin Bota, insa Gabi Tiriac nu l-a putut invinge pe portarul gazdelor. Zece minute mai tarziu, Radu Leonte scapa singur cu portarul Claudiu Baican, insa ...citește toată știrea