HC Zalau a resuscitat Ploiestiul

Luni, 29 Septembrie 2014, ora 11:16
66 citiri
Dupa insuccesul in fata oltencelor, HC Zalau a inregistrat ieri, al doilea esec consecutiv in Liga Nationala la handbal feminin, pierzand in deplasare la CSM Ploiesti cu scorul de 22-18, la pauza 11-7, intr-o partida din cadrul etapei a VII-a. Gazdele au avut un inceput de joc mai bun si dupa primele sapte minute au condus cu 4-1, gratie reusitelor lui Ionescu, Dincu, Sutka si Roman. Zalauancele lui Tadici au revenit rapid in joc apropiindu-se la un singur gol, 4-3, in minutul 11, prin ...citește toată știrea

Citeste mai multe despre: HC Zalau meci Ploiesti echipa HC Zalau