HC Zalau - HCM Ramnicu Valcea 34-25

Sursa: Salajeanul
Miercuri, 22 Aprilie 2015, ora 11:02
67 citiri
Echipa pregatita de profesorul Gheorghe Tadici a invins, marti, pe teren propriu cu scorul de 34-25, echipa pregatita de Dumitru Musi, HCM Ramnicu Valcea.

Crina Pintea a deschis scorul in minutul 3, insa Janina Luca a reusit sa egaleze in faza urmatoare. La inceputul primei reprize scorul a fost echilibrat intre cele doua echipe, insa pe final formatia antrenata de Gheorghe Tadici a reusit sa se distanteze. Astfel ca in minutul 26 HC Zalau avea un avantaj de cinci goluri. Antrenorul echipei ...citește toată știrea

Citeste mai multe despre: HC Zalau meci HCM Ramnicu Valcea