Luceafarul Balan, noua campioana judeteana la fotbal

Marti, 19 Mai 2015, ora 16:38
111 citiri
Luceafarul Balan si-a indeplinit primul obiectiv din acest an, castigarea titlului de campioana judeteana, dupa ce s-a impus in etapa de duminica cu scorul de 3 - 2 pe terenul celor de la Flacara Halmasd. Jucatorii pregatiti de Marius Pasca au deschis scorul inca din minutul doi, prin Maior Istvan, iar Mihai Bode a majorat avantajul in minutul 19. Maior Istvan a reusit "dubla" in minutul 35, iar pana la pauza, gazdele au redus din handicap prin Calin Balota. Adrian Dregan a marcat in partea a ...citește toată știrea