Nikolay Jeliazkov, antrenor CSVM Zalau: "Echipa din Ploiesti a fost favorizata in unele momente"

Marti, 20 Februarie 2018, ora 10:36
38 citiri
Volei Municipal Zalau a pierdut cu scorul de 1 - 3 partida sustinuta luni seara, pe terenul formatiei Tricolorul Ploiesti, din cadrul penultimei etape a sezonului regulat. Campioana a castigat primul set cu 27 - 25, dupa ce gazdele au avut 21 - 14, moment in care, antrenorul Ploiestiului, Sergiu Stancu, a solicitat timp de odihna. Insa, intreruperea jocului le-a priit zalauanilor, care au avut o revenire spectaculoasa, egaland la 24 si castigand apoi setul la o diferenta de doua puncte. Din ...citește toată știrea