SCM Zalau, invinsa in ultimul meci al turului

Duminica, 01 Decembrie 2019, ora 11:18
49 citiri
SCM Zalau incheie prima parte a campionatului printr-o infrangere la scor de neprezentare. Echipa antrenata de Marius Pasca a cedat sambata cu scorul de 0 - 3 pe terenul formatiei Unirea Alba Iulia. Toate cele trei goluri ale gazdelor au fost marcate in prima parte a meciului. Unirea a deschis scorul in minutul 22, prin Ciprian Selagea, iar patru minute mai tariu, Daniel Margarit a majorat avantajul gazdelor. Cu un minut inaintea de intrarea la cabine, albaiulienii au inscris pentru a treia ...citește toată știrea