THRILLER cu final nefericit! CSM Politehnica Iasi a pierdut din nou in Liga I: 1-2 cu CFR Cluj - FOTO

Sursa: Buna Ziua Iasi
Marti, 28 Februarie 2017, ora 12:15
48 citiri
Final nebun de partida la Iasi cu doua goluri marcate de ambele echipe dincolo de minutul 90.
In cele din urma CFR Cluj s-a impus cu 2-1 (1-0) si urca pe patru in clasament la egalitate de puncte cu Universitatea Craiova. Clujenii au pus stapanire pe joc inca din debut si in primele zece minute aveau deja doua ocazii trecute in cont. Mai intai Deac a trimis pe langa poarta dupa o patrundere personala, pentru ca Bud sa-si inceapa festivalul ratarilor cu un sut la coltul scurt respins de portarul ...