Adrian Mutu, director general Dinamo Bucuresti: Sper sa nu ne imbatam dupa un meci bun

Duminica, 23 Octombrie 2016, ora 10:41
34 citiri
Adrian Mutu, directorul general al echipei Dinamo Bucuresti, a declarat, sambata, faptul ca fotbalistii dinamovisti nu trebuie sa se imbete cu apa rece dupa victoria de pe teren propriu cu Pandurii Tirgu Jiu, scor 4-0, in etapa a 13-a din Liga 1.

Lazar (autogol, in minutul 5), Lazar (minutele 37 si 89) si Palic (minutul 39) au marcat pe arena din Stefan cel Mare.

"Dupa opt etape fara victorie in sfarsit respiram si noi. Am facut un meci foarte bun, baietii au schimbat atitudinea si a fost ...citește toată știrea