Esec pe teren propriu la futsal

Miercuri, 02 Aprilie 2014, ora 05:04
73 citiri
Derbiul moldovean al Ligii I de futsal, intre CSMS Iasi si CS United Galati, disputat luni seara, s-a incheiat cu victoria oaspetilor cu 6-3. Iesenii au inceput bine partida, dar in loc de 2-0, tabela de marcaj a aratat 0-1 in minutul 4, insa Despan si-a spalat imediat pacatele (cele doua rarari) egaland spectaculos. Dupa o bara a lui Pisica, oaspetii au inscris de patru ori, inainte ca Pricop sa stabileasca scorul pauzei, de 2-5. In repriza a doua, Ruxandari a mai redus din handicap, Pisica si ...citește toată știrea