Final in lacrimi pentru Michi Buzarnescu

Joi, 09 August 2018, ora 02:43
31 citiri
Dupa un meci de pomina cu Elina Svitolina, Mihaela s-a accidentat in setul decisiv al partidei de la Montreal. Alize Cornet a eliminat-o pe Kerber, iar Muguruza s-a retras

Mihaela Buzarnescu s-a calificat in turul II in turneul de categorie Premier 5 de la Montreal, dupa ce a invins-o pe Wang Qiang (China) cu scorul de 6-2, 7-5. Mihaela continua prestatiile bune in circuitul WTA, iar marti seara a petrecut o ora si 29 de minute pe teren, in partida cu Wang, dupa turneul castigat in urma cu ...citește toată știrea