Meci spectaculos in Liga I de futsal! CSM Poli Iasi a smuls o remiza cu goluri multe la Imperial Wet Miercurea Ciuc

Sursa: Buna Ziua Iasi
Luni, 18 Septembrie 2017, ora 06:16
61 citiri
In debutul etapei a treia din Liga I de futsal, sambata, pe 16 septembrie 2017, s-a disputat partida Imperial Wet Miercurea Ciuc - CSM Politehnica Iasi, scorul final fiind ca la "teatru", adica 4-4, dupa ce gazdele au condus cu 2-0 la pauza si mai apoi cu 4-1. Iesenii au avut o repriza a doua foarte buna si au egalat la 4-4, prin golurile reusite de Mario schiopu - 2 (1 din lovitura de pedeapsa de la 10 metri), spaniolul Jodas Vives Antoni "Toni" si Liviu Ruxandari.