Nebunie in Bundesliga! Borussia Dortmund si Schalke au terminat 4-4, dupa ce in minutul 25 scorul era 4-0!

Sursa: Buna Ziua Iasi
Luni, 27 Noiembrie 2017, ora 06:16
39 citiri
Meci iesit din comun, cu un rezultat final neasteptat in etapa a 13-a a Campionatului de fotbal al Germaniei: dupa ce in minutul 25 echipa gazda, Borussia Dortmund, conducea cu 4-0, la final a terminat in mare dificultate, dupa ce Schalke 04 a egalat, scorul fiind 4-4.

In acest al 9-lea meci fara victorie din ultimele 10 partide de campionat, Borussia a condus la scor, dupa golurile marcate de Aubameyang (min. 12), Stambouli (18, autogol), Goetze (20) si Guerreiro (25), dar a fost egalata in ...