O repriza de cosmar! Echipa de futsal CSM Poli Iasi, invinsa la Odorheiu Secuiesc

Sursa: Buna Ziua Iasi
Joi, 20 Octombrie 2016, ora 06:18
151 citiri
Fotbalistii de la CSM Poli Iasi au ratat o sansa incredibila de a ramane pe podiumul Ligii I de futsal. In runda cu numarul 7, iesenii au pierdut la Futsal Klub Odorheiu Secuiesc cu scorul de 9-6 (3-5). Intr-o partida in care oaspetii au facut legea in prima repriza, dar au capotat in cea de-a doua, primind sase goluri consecutive, evolutia scorului a fost urmatoarea: 0-1 (Narcis Catarama), 1-1 (Manya Szabolcs), 1-2 (Liviu Ruxandari), 2-2 (Szecsi Barna), 3-2 (Biro Attila), 3-3 (Adrian ...