Simona Halep s-a impus cu emotii in primul meci din Fed Cup contra Viktorijei Golubic

Sambata, 21 Aprilie 2018, ora 13:06
15 citiri
Simona Halep s-a impus cu emotii in primul meci al confruntarii Romania - Elvetia din Fed Cup. Liderul mondial a castigat in trei seturi in fata Viktorijei Golubic, scor 6-3, 1-6, 6-1 dupa un meci care a durat o ora si 47 de minute.

LIVE TEXT: Simona Halep - Viktorija Golubic 6-3, 1-6, 5-1

6-1, Game, Set, Meci, Halep! Jucatoarea noastra revine superb de la 0-30 si nu o iarta pe Golubic, inchizand partida la prima minge de meci. Romania conduce Elvetia cu 1-0!

5-1, Break Halep! Romanca ...citește toată știrea