Statisticienii nu mai reusesc sa-i mai tina socoteala reusitelor lui Ronaldo

Sambata, 12 Octombrie 2019, ora 11:18
18 citiri
Cristiano Ronaldo a marcat, vineri, un gol in meciul pe care echipa Portugaliei l-a castigat pe teren propriu, cu scorul de 3-0, in fata Luxemburgului, in Grupa B a preliminariilor Euro-2020.

Atcantul formatiei Juventus a inscris cu un lob spectaculos, in minutul 65, golul de 2-0. Marca a socotit ca aceasta reusita este cea cu numarul 700 din cariera lui, in care a disputat 973 de partide din 12 competitii diferite (o medie de un gol la 112 minute si cel putin un gol marcat in 47 la suta din ...citește toată știrea