Stiri din sport, multe si marunte

Sambata, 12 Decembrie 2015, ora 07:21
42 citiri
Rusescu a marcat in Turcia

Fotbalistul echipei Osmanlispor, Raul Rusescu, a inscris un gol in meciul castigat, vineri seara, in deplasare, cu scorul de 4-0, in fata formatiei Bursaspor, in etapa a XV-a a campionatului Turciei. Raul Rusescu, titular la oaspeti, a marcat in minutul 31. Rusescu a jucat pana in minutul 79. Celelalte goluri au fost inscrise de Papa Alioune Ndiaye ( '12, '18) si Aminu Umar ('84). Celalalt roman de la Osmanlispor, Gabriel Torje, a jucat de asemenea pe toata durata ...citește toată știrea