UMILINTA SUPREMA! Stiinta Miroslava, spulberata in Copou de Chindia Targoviste, in liga a II-a

Sursa: Buna Ziua Iasi
Joi, 24 August 2017, ora 12:15
33 citiri
Nou-promovata in liga a doua, Stiinta Miroslava a trait, ieri, cea mai neagra zi din istoria clubului, fiind umilita pe teren propriu, in Copou, de Chindia Targoviste, cu scorul de 9-0 (4-0), intr-un meci din cadrul etapei a IV-a. Oaspetii au condus la pauza cu 4-0, acelasi scor fiind inregistrat pe tabela si in minutul 75, dar Stiinta a cazut total in ultimul sfert de ora, cand a mai primit cinci goluri. In urma acestui rezultat, echipa lui Cristi Ungureanu ramane cu un singur punct dupa patru ...