Victorie chinuita in fata unei echipe din judet

Sursa: Ieseanul
Joi, 27 Ianuarie 2011, ora 09:23
927 citiri
Poli a deschis scorul prin Marin, in minutul 11, Patrascu l-a majorat in minutul 52, iar Miroslava a redus din diferenta imediat dupa pauza prin Dandu. Echipa lui Adrian Falub a inchis tabela prin Radu Danciu, care a marcat pentru 3-1 cu cinci minute inainte de final. Stiinta Miroslava ocupa locul 2 in liga a IV-a ieseana.

Antrenorul Adrian Falub a folosit doua formule de echipa in acest meci, dupa cum urmeaza: Mindileac - Cretu, Vlaicu, Panc, Siminic - Tene, Agrigoroaie, Drida, Liuba - ...citește toată știrea

Citeste mai multe despre: Poli Iasi victorie chinuita