Inca o bijuterie marca Zlatan Ibrahimovici! Suedezul are deja 20 de goluri marcate in SUA

Duminica, 30 Septembrie 2018, ora 10:21
4565 citiri

Suedezul Zlatan Ibrahimovici si-a incantat din nou fanii de la LA Galaxy, cu un gol splendid marcat in Major League Soccer, sambata seara, in fata celor de la Vancouver Whitecaps.

A fost o victorie lejera a lui Galaxy, scor 3-0 in fata canadienilor, Ibra deschizand scorul din penalti in minutul 4, insa golul sau din minutul 58 a fost deosebit si a atras toate privirile.

Dupa o cursa personala, Ibra s-a oprit in fata careului si a sutat superb de la distanta, fara sperante pentru portarul advers:

Fostul star de la PSG, Inter sau Barcelona are acum 20 de goluri marcate in SUA, de la venirea sa pe continentul nord-american.

PNL ar putea avea propriul candidat în cursa pentru Primăria Capitalei. Cum s-a ajuns la această concluzie
Eventualitatea retragerii lui Cătălin Cîrstoiu din cursa pentru Primăria Bucureşti ar complica lucrurile pentru cei din Alianța PSD-PNL. Nicolae Ciucă, preşedintele PNL, a afirmat, joi...
Primar bătăuș, susținut în continuare de PNL după ce a fost filmat cum agresa un cetățean. ”A fost sub imperiul unei mari emoții” VIDEO
Cazul primarului din comuna Spermezeu, cercetat penal după ce a agresat fizic un cetăţean, în luna februarie, va fi discutat în forurile de conducere ale PNL Bistriţa-Năsăud, a declarat...
#Zlatan Ibrahimovici gol minunat in SUA, #Video gol magic reusit de Zlatan , #stiri Zlatan Ibrahimovici